Głównym bohaterem tej produkcji będzie Nathan Spencer, któremu głosu udzieli Mike Patton z Faith No More. Spencer jest agentem rządowym, wielokrotnie odznaczonym medalami za walkę z Wielkim Złym (w grze nazwano go Imperials). Podobnie jak chociażby w Gears of War, genialny agent zaczyna jednak przeszkadzać swoim przełożonym, którzy boją się jego umiejętności. Dlatego też trafia do więzienia, gdzie ma czekać na wykonanie wyroku śmierci.

W dniu, w którym przeprowadzona zostać ma egzekucja w Ascension City wybucha coś w rodzaju bomby atomowej. Siły Imperials wkraczają do ruin metropolii i zaczynają ją przeszukiwać. Jedyną osobą a w zasadzie cyborgiem, który jest w stanie zbadać motywy kierujące Wielkim Złym jest Spencer. Rząd wysyła go więc do Ascension City i w ten oto sposób zaczyna się nasza – graczy – przygoda.

W kwestii fabuły to już wszystko. Japoński wydawca opublikował jeszcze zwiastun filmowy gry, który umieściliśmy pod treścią newsa. Ostrzegamy was już teraz – tak kiepskiej jakośći materiłu wideo nie widzieliśmy już dawno. O dziwo to, co w nim zobaczymy wygląda bardzo porządnie. Zresztą obejrzyjcie go sami i powiedzcie czy się mylimy umieszczjąc tę produkcję na naszej liście gier, którym koniecznie trzeba się przyglądać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here