Capcom jest na fali. Japońska firma wydała ostatnio kilka naprawdę mocnych produkcji. Ot choćby Street Fighter IV, czy Resident Evil 5 i nie zanosi się na to, aby gigant z Kraju Kwitnącej Wiśni wyhamował. Ujawniono część tytułów, które mają się pojawić na czerwcowej imprezie w Los Angeles. Przede wszystkim przyjrzymy się takim tytułom jak Lost Planet 2 i Dead Rising 2. Mocne wejście mają mieć pecetowe odsłony SF IV i Bionic Commando. Capcom deklaruje też, że dowiemy się więcej o dwóch odsłonach Resident Evil na Nintendo Wii (Darkside Chronicles i Resident Evil Archives: Resident Evil). Pojawi się też Dark Void Third Person Shooter w klimatach SF oparty na silniku Unreal Engine 3.

To oczywiście nie wszystkie tytuły z bogatej oferty firmy. Capcom obiecuje też kilka niespodzianek. W tym także dwa, lub trzy „tajemnicze projekty”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. 1 co mi przyszlo na mysl, to takie lepsze polaczenie irnomana z lost planet (strzelanie w zolte pola – enegii) Ale tak, wyglada przyzwoicie, i jesli wciagnie od razu. To znajdzie, ta gra, swojego fana 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here