A gdyby tak komiks ożył? Czemu by nie animować postaci rysowanych kredką, a dymków zamienić na prawdziwe dialogi? Ależ oczywiście, że można, a przekonuje nas o tym poczciwa „trzynastka”.

O`Hanrahan, zarządzający marką w Irlandii, wypowiadał się dla gazet Iris Times na różne tematy, ale zahaczył też o konsole. Przede wszystkim, co zostało podłapane przez wszystkie serwisy, O`Hanrahan stwierdził, że wgrana na rynku konsol next-gen przez Sony wcale nie jest pewna, i że wszyscy w firmie się z tym liczą. To szczególnie ciekawa wypowiedź, biorąc pod uwagę, że osoby związane z produkcją konsoli, wyrażały raczej samozadowolenie, niźli jakiekolwiek konkretne przemyślenia.

Szef oddziału Irlandzkiego sony powiedział też, że PlayStation 3 zmierzy się z nieco bardziej rozproszoną konkurencją, niż do tej pory się spodziewano – w tym odtwarzaczy mp3 (krążą plotki o grach na Ipoda) i komputerów PC, które, w jego słowach, „powracają”.

Równocześnie dla Wall Street Journal wypowiedział się szef Sony, Sir Howard Stringer, który najpierw pokiełbasił tytuł film X-man 3 z Xbox 360 („Mam obsesję!” – wykrzyknął skonfundowany), następnie zaś zaczął tłumaczyć, że 499$ to świetna cena za urządzenie tak idealne, jak PlayStation 3. W swojej wypowiedzi Stringer wskazał np na możliwość odtwarzania obrazu w trybie High Definition, której w konsoli za 499$ nie ma.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPancerny Atak
Następny artykułIwata zadowolony z Wiiiiiii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here