Codemasters zapowiedzieli nadejście ostatniej odsłony popularnego Colina na Playstation 3. Ich premierę wyznaczono na wrzesień tego roku. Dotychczas grę mogli testować posiadacze Xboxów 360 i komputerów osobistych. W chwili pisania tego tekstu mówiło się jedynie, że dłuższy okres oczekiwania na premierę przez posiadaczy konsoli Sony zostanie im wynagrodzony wsparciem dla sprzętu audio obsługującego dużą liczbę głośników (7.1).

Jeśli więc macie pokój obwieszony źródłami dźwięku niczym choinkę na święta to powinniście się zainteresować Colin McRae DIRT. Jeśli zaś jedynymi głośnikami są te, które umieszczono w telewizorze to też powinniście zerknąć na ten tytuł. Ponoć jest całkiem przyzwoity.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Zna ktoś dobrą recenzję? Wciągnęła mnie strasznie Forza2 i zastanawiam się czy i DIRT nie byłby świętną a może i lepszą pozycją.

  2. To chyba koniec serii Colin McRae – właśnie przeczytałem wiadomość, że kierowca zginął w wypadku helikoptera. . . 39-lat. Na pokładzie był też jego 5-letni syn. Z helikoptera nie zostało ponoć wiele – do tego stopnia, że są problemy z określeniem ile osób było na pokładzie. Masakra :([*]W świetle tych informacji wątpię żeby seria była kontynuowana. Przynajmniej nie pod takim tytułem.

  3. Dobra wiadomosc to ze gra podobo chodzi lepiej niz na Xboxie gdzie potrafila skakac. Gamespot ocenil wersje PS3 na najlepsza z dostepnych na rynku no i jest obsluga G25. Pelna recenzja: http://uk. gamespot. com/ps3/driving/cmr07/revie. . . bs;reviews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here