Jak informuje SONY, PlayStation HOME – wirtualny świat, w którym gracze będą mogli się ze sobą spotykać oraz komunikować, będzie dostępny do pobrania z sieci w październiku tego roku. Plik z usługą będzie liczył mniej niż 500MB.

Nie wiadomo, czy wszystkie funkcje HOME będą działały już podczas startu usługi. Wiadomo natomiast, że gracze będą mogli bez problemu sprawdzić co obecnie robią ich Internetowi znajomi, lecz nie jest pewny los szybkiego dołączania się do gier multiplayerowych, w których biorą udział osoby z naszej listy przyjaciół. Jak podaje SONY – nad tą opcją ciągle trwają prace.

Kolejna kwestia to dostęp do wirtualnej przestrzeni naszych znajomych. Na początku HOME nie zaoferuje możliwości odwiedzania domostw osób, które nie są dostępne online. SONY jednak zapewnia, że problem ten zostanie rozwiązany

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Na początku HOME nie zaoferuje możliwości odwiedzania domostw osób, które nie są dostępne online. SONY jednak zapewnia, że problem ten zostanie rozwiązanyJak to, będzie można wchodzić do domu kiedy nie będzie właścicieli ? Beznadzieja. . .

  2. Ponoc bardziej pomyslowi „gracze” pod Twoja nieobecnosc beda mogli ukrasc ci achievementy a nawet kopie gier znajdujacych sie w „realu” obok konsoli ;)aby temu zapobiec bedzie trzeba kupowac odpowiednie zabezpieczenia za wirtualna walute sony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here