Tak jak pisaliśmy w tytule newsa, wiadomość tą należy zaliczyć do kategorii „plotki”. Tego typu soczyste informacje bardzo jednak lubimy. Znających się na rzeczy graczy zelektryzowała wiadomość, która krąży po sieci od wczoraj. Według niepotwierdzonych informacji jedna z osób pracujących przy serii Final Fantasy (Yoshitaka Amano) przeszła do firmy Ubisoft, w której będzie pracowała nad grą Beyond Good&Evil 2.

Oczywiście na temat samej produkcji nie dowiedzieliśmy się niczego – oficjalnie gra wciąż nie istnieje. Wiadomość ta była dla nas niczym druga Gwiazdka, która nadeszła w kwietniu. Od dziś do dnia, w którym informacja ta okaże się prawdziwa, trzymać będziemy kciuki za ten projekt. Trochę ciężko będzie się nam pisało, ale naprawdę warto. Tak dobre gry jak BGE pojawiają się na rynku niezmiernie rzadko. Jeśli jeszcze nie znacie tego tytułu, to zróbcie sobie przyjemność i wyciągnijcie go z kosza z grami za jakieś 10 złotych. Zapewniamy, że będzie to jedna z waszych najlepszych inwestycji w tym roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. No przydalo by sie. Ostatnio w to zagralem (nadrabialem zaleglosci) i. . . musiałem przejsć. Po prostu uwielbiam takie klimaty. Rayman, Beyond G&E, Ratchet and Clark – to moje swiaty ^^

  2. Yoshitaka Amano + Ubisoft = Beyond Good & Evil? OMG! Uszczypnijcie mnie, bo chyba snie! Yay, jesli to prawda, to Amano w koncu, po ponad dekadzie moze udowodnic, ze zastapienie go marnym Nomurą było idiotycznym posunięciem Square Softu. Trzymam kciuki! 🙂

  3. jeśli wiadomość się potwierdzi to wszystkie inne tytuły na wish liście która niedawno stworzyłem spadają o jedną pozycję :DBG&E skradł mi serce swoim klimatem i jeśli faktycznie stworzono by drugą część byłaby to jedna z najlepszych wiadomość tego roku!

  4. Właśnie zaktualizowałem swoją listę „most wanted” i z nostalgią wspominam klimat pierwszego BG&E. Przy okazji wpadłem na pomysł, aby w profilu użytkownika valhalli pojawiła się zakładka „Hall of Fame” Gdzie umieszczalibyśmy tytuły uczciwie ukończonych gier. Mogłyby tam być miniaturki okładek gier, coś na kształt ściany z trofeami. Poza tym za te wyróznione komentarze (pow. 10 plusów) możnaby w profilu umieszczać odznaczenia, ordery, aby zasługi danego Wikinga były szerzej znane gawiedzi. Sorry za offtop ale musiałem napisać zanim mi koncepty z głowy wylecą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here