Mistrzowie Kodu wydali wersję demonstracyjną gry Colin McRae DiRT 2. Podzielono je na część dla fanów trybu single player oraz na drugą część dla wielbicieli sieciowego szaleństwa. Ci pierwsi sprawdzą wyścig nazwany Trailblazer przenoszący wirtualnych kierowców do Maroka. Multiplayerowa część dema przeznaczona jest dla maksymalnie ośmiu graczy. Trafią oni na trasę Ensenada Port w Baja w Kalifornii. Demo najnowszego Colina zostało udostępnione posiadaczom konsol Playstation 3 oraz Xbox 360.

My przy okazji przypominamy o innej wersji demonstracyjnej. Jest nim demo Lost Planet 2 przeznaczone do zabawy w trybie kooperacji. Donosiliśmy o nim wczoraj wieczorem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Pobrać sobie można ale nie z PSS PL . . . Więc po kolei, menu jest pstrokate, kolorowate, mało czytelne i generalnie przekombinowane. Grafika jest znakomita, czego powiedzieć o modelu jazdy (a raczej ślizgania się) nie można. Cały czas trwa walka aby tę kupę żelastwa utrzymać na trasie (hamulec to strata czasu, jedynie dawkowanie gazu coś daje). Przeszkadza mi też to że po skoku kamera trzęsie się jakby to ona spadła na ziemię. Trasy są niezłe (Maroko), samochody tez niczego sobie a same powtórki naprawdę przyjemnie się ogląda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here