Tego, że tytułowa produkcja pojawi się w sieci jako darmowy produkt, spodziewaliśmy się od dawna. Dopiero na weekend majowy firmom Smith and Tinker INC., Virtual World Entertainment, LLC, Catalyst Game Labs, Microsoft Games i Studio MekTek udało się przygotować bezpłatną wersję gry.

Jeśli jednak nie udało wam się jej zdobyć w pierwszych dniach maja, to teraz możecie nadrobić „zaległości”. Aby rozpocząć pobieranie MechWarriora 4 musicie ściągnąć i zainstalować ten program. Po jego uruchomieniu z listy dostępnych gier wybieracie MechWarrior 4: Mercenaries i klikacie w opcję „Install”. Teraz wystarczy już poczekać na pobranie ważącej 1,5GB paczki.

Warto przy okazji zaznaczyć, że na wielbicieli potężnych maszyn kroczących czeka nie tylko sama gra, ale i dodatki (Mech Packs) Clan oraz Inner Sphere. W sumie w darmowej produkcji znajdziemy 105 różnego rodzaju uzbrojonych kolosów i ponad sto rodzajów broni. Czy potrzeba nam jeszcze czegoś do szczęścia? Tak, weekendu, albo kilku wolnych dni, które pozwolą nam w spokoju złapać za stery mechów i odstrzelić kilka wrogich maszyn.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here