Choć z całą pewnością od dłuższego czasu nie możemy narzekać na brak dobrych gier w sklepach, to dziś chcemy wam polecić jeszcze jedną pozycję. Tytuł ten nie jest nowy, ale nie musimy na niego wydawać swoich oszczędności. Chodzi oczywiście o grę Stubbs the Zombie, którą powinniście móc pobrać z tej strony internetowej. Po kliknięciu w odpowiedni link zostaniecie poproszeni o wpisanie hasła, które brzmi „ASPYRTHANKS”. Po chwili powinniście już ściągać grę na dysk swojego peceta,. Musicie się jednak spieszyć ponieważ promocja trwa tylko do trzydziestego listopada. Cóż możemy jeszcze dodać? Chyba tylko „dzięki Aspyr!”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Wygląda na to, że albo podwyższyli cenę gry po tym jak zobaczyli ile osób ją ściąga, albo zarejestrowani użytkownicy mają dodatkową zniżkę. Część userów pisze, że pobrało grę, a część (nowsze wpisy), że muszą za nią zapłacić 5 dolarów. Ja niestety też należę do tych, którzy muszą płacić. Ktoś jeszcze to sprawdzał?

    • Extended Download Service (details) — $5. 99

      I to się dopiero nazywa naciągactwo. Lepiej wydać te pieniądze na GRIDa – dzisiaj do godz. 17 na steamie jest za 5 euro

  2. Przewspaniała gra. Super ścieżka dźwiękowa. Fajny humor. Ciekawe „misje”. Wspominam z łezką w oku. Kiedyś ją recenzowałem, pamiętam, że napisałem reckę z której byłem chyba najbardziej dumny. Może ją gdzieś odnajdę i wrzucę na valhalle 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here