Na to pytanie każdy odpowie sobie sam o ile ściągnie wersję demonstracyjną Cities XL. Link do archiwum z plikami potrzebnymi do jej uruchomienia jak zawsze umieściliśmy pod treścią naszego newsa. Samo demo jest niestety mocno ograniczone. Posadę wirtualnego burmistrza obejmiemy tylko na tydzień, a nasze cyfrowe miasto może maksymalnie mieć 22 tys. mieszkańców. Do zabawy potrzebne jest też darmowe konto założone na stronie internetowej Monte Cristo. Próbka możliwości Cities XL waży 1GB. Przed pobraniem jej polecamy wam naszą zapowiedź tego tytułu. Znajdziecie ją w tej części Valhalli.

Cities XL – wersja demonstracyjna (1GB)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Na e-mail aktywacyjny czekam już dłużej niż pobierała się sama gra. Jeżeli do jutra się nie pojawi to podziękuję za grę. . .

  2. Na e-mail aktywacyjny czekam już dłużej niż pobierała się sama gra. Jeżeli do jutra się nie pojawi to podziękuję za grę. . .

    Nie strasz, nie strasz. Ja zamierzałem w weekend się zarejestrować i sprawdzić demo. Może maila od nich wrzuciło Ci do spamu?

  3. Spam sprawdzałem na równi ze skrzynką odbiorczą. I faktycznie znalazł się tam (e-mail) ale i tak w godzinach wieczornych. . . właśnie aktywuję rejestrację, zobaczymy co to będzie ;p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here