Mniej więcej tydzień temu donosiliśmy, że Batman: Arkham Asylum wkrótce pokryje się platyną. To już są nieaktualne dane. Firmy Eidos i Warner Bros. zdradziły wczoraj wieczorem, że już dwa miliony graczy nabyły swoją kopię tej produkcji, a do sklepów trafiło 2,5 miliona kopii gry. Wszystko wskazuje więc na to, że mniejsze i większe wady tego tytuły wymienione przez nas w jego recenzji nie przeszkadzają wielbicielom elektronicznej rozrywki. Przypominamy więc, że od kilku dni możemy pobrać pierwszy mikrododatek do Arkham Asylum, a już wkrótce w sieci pokaże się kolejny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Grałem w demo i powiem ze gra jak dla mnie była taka sobie ,nie powaliła mnie jakoś . Kto wie czy pełna wer. jest lepsza ?Nie wiem na pewno jej nie kupie.

    • Grałem w demo i powiem ze gra jak dla mnie była taka sobie ,nie powaliła mnie jakoś . Kto wie czy pełna wer. jest lepsza ?Nie wiem na pewno jej nie kupie.

      Samo demo mnie nie powaliło, pograłem, zobaczyłem odłożyłem. Potem poczytałem, że ludzie się zachwycają – no i kupiłem. Dla mnie to must have, klimat godny człeka nietoperka, GayPlay fajny i ogólnie miodnie. Masa kontentu jest w tej grze, warta wydanych pieniędzy!Polecam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here