Jedną z najważniejszych nowości w tej aktualizacji interfejsu użytkownika 360tki z całą pewnością są Awatary. Wirtualne ludziki mają być odpowiedzią na Mii znane ze stacjonarnej konsoli Nintendo. Od jakiegoś czasu wiemy już, że Microsoft otworzy specjalny sklep z ubraniami dla naszych cyfrowych odpowiedników. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że przez najbliższe sześć miesięcy na Xbox Live będą się pojawiać zestawy z nowymi elementami garderoby. Zostaną one podzielone tematycznie. Nie wiemy natomiast czy i ile przyjdzie nam zapłacić za nowe ubranka. W przypadku amerykańskiej firmy możemy jednak być praktycznie pewni, że za darmo ich nie dostaniemy. Na pewno jednak będziemy wypatrywali kolejnych informacji na ich temat. Kiedy dowiemy się czegoś nowego odpowiedni news zagości na łamach Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  • szkoda , ze nie bylo mozliwosci zachowania starego dashboardu

   ja nie żałuję, ten jest całkiem fajny. Prezentuje się bardzo ciekawie, szybki dostęp do gier i przyjaciół. Bardzo dobry krok do przodu.

  • A jak zgrywanie na dysk? Jest, nie ma, działa szybko/wolno?

   Tak jest i działa zgrałem całego fallouta około 5 GB zajmuje co przy 13 GB dostępnych na dysku jest trochę przerażające ale ponieważ moja konsola jest jedną z pierwszych ma dość wybredny napęd i lubi czasem wywalić błędy odczytu w czasie gry takie rozwiązanie jest dla mnie idealne. Całość trwała około 5 min. Awantary. . . jak dla mnie mogło by ich niebyć bo niby po co. Kilka prostych minigier je wykorzysta a już napewno nie będę płacił za nowe ubranka albo fryzury.

  • Jest instalacja na dysku gier, ale ja nie odczułem różnicy, no może na filmach

   Ja liczyłem jedynie na różnicę w poziomie hałasu. 5 minut to nie długo. Super, w weekend sobie zauktualizuję dasha.

 1. moja konsola wyje wiatrakami głośniej niż napędem. . . to taki prezent extra po powrocie z naprawy RRoD – ale jak zadzwoniłem na infolinie to posłali mnie na drzewo bo tego gwarancja nie obejmuje. Ot M$ i jego polityka. Nowy Dash ładny. . . póki nie nazbieram na PS3 niech sobie będzie 🙂

 2. Obcy, myślę że można by było cisnąć serwisantów MS by jednak przyjęli twojego X’a z powrotem do wyciszenia. Kto wie, czy ci jakichś używanych części nie wepchnęli. Tak czy inaczej, gwarancję masz na pewno od nowa, więc jeśli znowu coś padnie, jest szansa, że tym razem będzie chodzić cicho 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here