Premiera trzeciej odsłony słynnych wyścigów zbliża się wielkimi krokami, ale niestety nie mamy dla fanów Forzy dobrych wieści. Przedwczoraj wspominaliśmy o liczbie tras i samochodów oraz o darmowym mikrododatku o nazwie Legends Car Pack zawierającym 10 dodatkowych aut i dwie trasy. Niestety rodzimi gracze nie będą mogli go ściągnąć. Polski oddział Microsoftu oświadczył, że ze względu na brak polskiej wersji usługi Xbox Live razem z grą nie otrzymamy kodu na te dodatkowe materiały.

Na pociechę zostanie nam te trochę ponad czterysta samochodów podstawowej wersji programu. Jednak tych dwóch bonusowych tras troszeczkę żal.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Kiedy w końcu jakiś urząd zajmie się Microsoftem i brakiem usługi w naszym kraju? Przecież to jest de facto łamanie prawa. I nie piszcie mi a bo xboxów jest mało w PL. Dziś mikser z chin kosztujący 39zł musi mieć instrukcję PL więc bez takich!

  2. Ekhm. . . Xbox Live jest niedostępny w Polsce? Cholera, a jeszcze do dziś miałem spore wątpliwości, czy dobrze zrobiłem decydując się na PS3. M$ pokazuje klasę, nie ma co. . .

  3. Żałosne. Niekompetencja na takim poziomie w komercyjnym przedsięwzięciu delikatnie mówiąc dziwi. Ale biorąc pod uwagę wałek związany z Limitowaną Edycją Kolekcjonerską (pretuned/painted cars + vip membership) każdy inny nie dziwi. Biorąc pod uwagę że Ebay przeputał swoją szansę w 15 minut na rynku Polskim – przez arogancję i brak kompetencji – czego oczekiwać od Microsoftu. . . Szkoda. Bo pare trzeźwo myślących, znających się na rzeczy osób i mielibyśmy Xbox live pl co się zowie. Prove me wrong MSPL . . . prove me wrong. I dare ya.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here