INFORMACJA PRASOWA

Pod koniec tygodnia do sklepów w całej Polsce trafi Forza Motorsport 3 – najnowsza część jednej z najbardziej znanych serii wyścigowych dostępnych na konsoli Xbox 360. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej w orientacyjnej cenie detalicznej wynoszącej 199 PLN.

Forza Motorsport 3 to prawdziwa okazja dla wszystkich miłośników motoryzacji. W grze znajdzie się 400 najbardziej znanych samochodów pochodzących od 50 producentów z całego świata, wśród nich najszybsze modele Ferrari, Porsche i Lamborghini. Zasiadając za ich kierownicą, będzie można ścigać się po 100 torach, wśród których znalazły się te najbardziej znane, jak: La Sarthe, Catalunya, Silverstone, Laguna Seca, Suzuka czy Sebring.

Forza Motorsport 3 wyznacza nowe standardy dla wyścigowych gier na konsoli Xbox 360. Rewelacyjna grafika w wysokiej rozdzielczości, wyświetlana w 60 klatkach na sekundę, pozwala na jeszcze bardziej dokładne odwzorowanie każdego szczegółu znajdującego się w grze.

Oprócz standardowej wersji gry, do sklepów trafią specjalne promocyjne zestawy związane z Forza Motorsport 3:

•Limitowana edycja Forza Motorsport 3. W pudełku prócz gry, znajdzie się pendrive o pojemności 2 GB oraz brelok do kluczy. Całość opatrzona logiem Forza Motorsport 3.
•Zestaw bezprzewodowego kontrolera z grą Forza Motorsport 3. Propozycja dla graczy lubiących rywalizację twarzą w twarz. Wraz z drugim kontrolerem możliwe jest zaproszenie do gry znajomych.
•Konsola Xbox 360 Elite 120 GB oraz Forza Motorsport 3. Idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero mają w planach rozpoczęcie swojej przygody ze światem elektronicznej rozrywki. Zestaw dostępny w wybranych sieciach handlowych.
•Bezprzewodowa kierownica do konsoli Xbox 360 oraz Forza Motorsport 3. To ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie symulację jazdy samochodem. Wraz z kierownicą jazda po wirtualnych torach dostarczy jeszcze więcej emocji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ja właśnie pół godzinki temu dostałem swoja kopię limitowanej wersji;D (hehe dzień wcześniej) Całość prezentuje się bardzo ładnie, wnętrze pudełka oklejone jest czarnym „futerkiem” więc robi to dosyć fajne wrażenie. Jeżeli chodzi o zawartość, to zgodnie z zapowiedzią znajdziemy tu 2gb pendrive (osobiście uważam, że mógłby być trochę lepszej jakości) breloczek ze znaczkiem forzy, oraz kody do dlc. Gra się w tym momencie instaluje, więc za chwilę start.

  2. Forza 3 odpalona już wczoraj, chociaż nie dzięki polskiemu dystrybutorowi, i muszę powiedziec że zamiata wszystko. W pudełku kod zdrapka do dodatkowego contentu – Legends Car Pack oraz Sidewinder Providing Grounds/Benchmark High Speed Ring Track Packs. Bardzo miła niespodzianka. Tak właśnie powinny byc wydawane gry. Dodatkowo od sklepu 2 kody na 2 dodatkowe auta. no i ta przyjemnośc z jazdy – bezcenna. NFS Shift ląduje w kolejce jako trade-in.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here