INFORMACJA PRASOWA

Społeczność rodzimych miłośników serii gier Total War, skupiona na forum serwisu TotalWar.Org.Pl, po trwających kilka tygodni gorących dysputach, zdecydowała się napisać petycję, skierowaną do Creative Assembly oraz SEGA Europe, dotyczącą Polski i jej pozycji w nadchodzącym dodatku do drugiego MedievalaKingdoms.

Polscy gracze są rozczarowani przede wszystkim ahistorycznością zaprezentowanych dotychczas jednostek Królestwa Polskiego, jakie pojawią się w kampanii wojen krzyżackich. Wielkie wątpliwości rodzimych fanów budzą też inne aspekty rozgrywki, powiązane z pozycją naszego kraju na mapie strategicznej Kingdoms.

Po udanej inicjatywie jeszcze sprzed premiery MTW II, dotyczącej zmiany godła Polski w grze z litewskiej Pogoni na Orła, nasz serwis przystępuje do kolejnej akcji, mającej na celu zwrócenie baczniejszej uwagi twórców na nację Polski w grze.

W trosce o rzetelne przedstawienie średniowiecznego Królestwa Polskiego w Medieval II: Kingdoms, prosimy wszystkich graczy, nawet nie grających na co dzień w produkty z serii Total War, o wsparcie naszej inicjatywy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here