Fallout 3 zyskał sobie równie wielu wrogów, co zwolenników. W ogólnym rozrachunku gra doczekała się jednak pozytywnych recenzji, a kwestią czasu była zapowiedź jej kontynuacji. Dziś Metiu przygląda się najważniejszym informacjom, jakie ujawnili przedstawiciele studia Obsidian.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Nagrodą za rozgrywkę w Hardcore Mode, poza większą frajdą z przemierzania pustkowi, ma być większa liczba punktów doświadczenia, które potem zamienimy na rozwój cech.

    Nagrodą za utrudnienia w trybie hardcore ma być fun z używania tego trybu a nie większa liczba punktów doświadczenia. Nie wiem skąd wziąłeś takie info. Chyba z wyobraźni. Poniżej zmiany jakie wprowadza hardcore mode: http://fallout. wikia. com/wiki/Fallout:_New_Vegas

    • Wyglada fatalnie.

      Wlasciwie niczym sie nie rozni od Fallout 3. Najbardziej jednak bola te same modele postaci. Juz w F3 wielu NPC wygladalo identycznie, a na fotkach widac ze znow sie pojawiaja! Rozumiem jakeis losowe postaci, ale nie osoby z ktorymi wiaza sie questy.

  2. haha, wielkie te zmiany, po prostu przeolbrzymie, nie do poznania ta gra bedzie, ale pewno do gniezna. no i ten pomysl z postmanem. to w nastepnej czesci bedziemy jezdzic v8 i szukac paliwa do niego ?ja osobiscie tego nie widze, f3 + upierdliwe zmiany dla niby fanbojow, jak kwach powiedzial – to chyba nie tedy droga. dodajac szafranu do bigosu nie da sie zz niego zrobic krewetek. to juz niech kepiej ten bigos zostanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ