Przed wami dwa nowe materiały z szóstej odsłony bijatyki Tekken. W pierwszym wideo możecie podziwiać znanego z poprzednich części Marshalla Law. W drugim mamy pokaz umiejętności nowej postaci, która nigdy wcześniej nie brała udziału w Turnieju Żelaznej Pięści. Oto przed wami Lars Alexandersson. Wbrew pozorom nasz miłośnik solonych śledzi w beczce wcale nie jest „synem Aleksandra” lecz wnukiem H. Mishimy. Zresztą to i tak mało ważne. Liczy się akcja! Zapraszamy także do dzisiejszej galerii z T6.

Tekken 6 zadebiutuje na konsolach Xbox 360 i Playstation 3 pod koniec października.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. No w mordę. Mój faworyt – Law. Teraz rzeczywiście po przemodelowaniu większości ciosów ładuje w pysk jak Bruce Lee. I ta boska nowa akcja jak z wejścia smoka – Bolo wtedy przegrał – klatka piersiowa może osłabnąć po takim naskoku 😉 No i kosmicznie wyglądający ‚lot trzmiela’ tak zwany. Czekam! Czekam K@#$%! 😛

  2. Muszę przyznać, że styl Larsa całkiem dobrze się zapowiada. Te nagłe, mocne i dość szybkie uderzenia wyglądają kozacko:D Jeżeli chodzi o lawa, to kolesia nie trawie min. za dźwięki jakie wydaje i za to że był słabo zbalansowany w stosunku do innych postaci (w szczególności chodzi mi o recovery timie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here