Metiu udał się na dno Pacyfiku, by po raz kolejny odwiedzić Rapture. Co zmieniło się przez miniony czas? I czy utopijna metropolia potrafi przyciągnąć po raz kolejny? Dowiecie się tego z recenzji jego autorstwa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Świetna recka! Szacun dla autora! Nie wiem jak wam, ale mnie – staremu prykowi – jakoś nie mieściło się w głowie, by dla ADAMa skasować którąś z dziewczynek (mówię, rzecz jasna o pierwszym Bioshocku). Mało która gra tak na mnie działała. Zakończenie autentycznie wzruszało. Podczas drugiego podejścia do gry – wybrałem ten sam scenariusz jej przejścia. Niby nuda, ale. . . Z niecierpliwością czekam na swoją kolej dla B2. Pozdrawiam.

  2. gra jest lepsza od swojego poprzednika pod każdym względem, może za wyjątkiem fabuły, chociaż tutaj też bym nie psioczył zbytnio. Mechanika rozgrywki to wciąż miód, żonglerki plazmidami i bronią, hacking, wszystko to nie mogło byc lepsze. Motyw z małymi siostrami jest tu o wiele bardziej wymagający dla gracza, tak samo jak dodanie wielkich sióstr. Już nie jest tak gładko jak za pierwszym razem i ADAM w końcu zaczął się cenic. . . [MAŁY SPOJLER]Poza tym na pewnym etapie gry możemy nawet zobaczyc jak Rapture wyglądało przed upadkiem. Nie zdradzając za wiele, powiem tylko, że wytwornie. [KONIEC SPOJLERA]Ode mnie również 9/10, punkt odejmuję za ciut gorszą fabułę od poprzednika. Bez cienia wątpliwości gra będzie jedną z najlepszych produkcji tego roku. Czekam na 3 częśc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here