Dziennikarze jednego z francuskich serwisów dokonali ciekawego odkrycia w planach wydawniczych Warner Interactive. Na październik przyszłego roku firma zaplanowała premierę trzeciej części serii F.E.A.R. Nie jest to żadna niespodzianka – nawet zakończenie „dwójki” sugerowało, że nie zakończyliśmy jeszcze naszych przepraw z Almą. Wiadomo jedynie, iż gra powstaje w trzech wersjach platformowych: na PC, X360 i PS3. Na więcej informacji musimy niestety poczekać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. A mi sie dwojka bardzo podobala:) ale te zakonczenie mnie powalilo na kolana:) po takim zakonczeniu jedyne co mi przyszlo na mysl gdy zobaczylem napisy koncowe to „Ja chce wiecej!!” 😀 i „Dajcie mi dokopac Almie, ona pragnie lyknac mojego srutu!!” 😀 Z niecierpliwoscia czekam na trojke :)Pozdrawiam 🙂

  2. Dołączam do smoqa – mnie bardzo się spodobał drugi FEAR. Klimat był po prostu świetny w tej produkcji, choć rzeczywiście jak wspomina lovebeer, instalowanie łatek kiedy chce się po prostu włączyć grę potrafi zirytować.

  3. To było tylko kwestią czasu. I choć muszę przyznać że po tym jak przeszedłem drugą część czułem niedosyt, to jednak patrząc całościowo na grę, było naprawdę bardzo dobrze. Aż chyba niedługo spróbuję się w niej jeszcze raz :).

  4. Mnie też się dwójka podobała, więc nie widzę problemu, jeżeli wyjdzie trójka. Mam tylko nadzieję, że będzie równie dobra jak dwie pierwsze części.

  5. Osobiście jestem fanem F. E. A. R. i cieszę się, że wyjdzie kolejna część tej świetnej gry. Co do dwójki, to do dziś nie mam zdania czy jest gorsza od jedynki. Na pewno nie jest lepsza. Do tego to kompletnie po. . . popierniczone zakończenie. . . Jednak nadal F. E. A. R. to najlepszy FPS w jaki grałem. Nie mogę się doczekać trzeciej części, na pewno zamówię ją pre-order w ciemno :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here