Duński producent postanowił zdobyć serca graczy. W tym celu zamierza zrobić grę internetową bazującą na swoim flagowym produkcie. Stworzy ją studio NetDevil, które na swym koncie ma już tego typu produkcję. Jest nią Auto Assault.

Informację tą w imieniu duńskiej firmy skomentował Lisbeth Valther Pallesen. „W chwili, gdy dzieci z całego świata spędzają coraz większą liczbę godzin w sieci, my rozwijamy nowe, wciągające sposoby pozwalające im wejść w interakcję z naszą marką. Reprezentuje ona zmysł budowniczy, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów – wartości, które uzupełnią rynek gier MMO. Poprzez połączenie internetowego świata interakcji socjalnej z fizyczną zabawą, Lego dostarcza nowego rodzaju doświadczenia dzieciom i fanom marki z całego świata. Umiejętności techniczne NetDevil, ich chęć współpracy z wielką społecznością i wielki entuzjazm związany z marką Lego, uczyniły z nich oczywistego partnera”. Cieszył się również dyrektor firmy tworzącej grę. „Zabawa z klockami Lego i tworzenie światów online jest bardzo kreatywnym zajęciem. Możliwość ich połączenia daje duże poczucie zadowolenia zawodowego. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia pracy z zespołem Lego”.

Gra internetowa producenta zabawek rzeczywiście może stać się ciekawym dodatkiem w internetowym świecie. Zastanawia nas jednak, jak wiele osób, będzie chciało poświecić swój czas na tego typu zabawę. Ciekawi nas również jaki produkt jako kolejny zbuduje tytuł MMO wokół swojej marki – Barbie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. moze i dobry pomysl. . w koncu dobrze marke tworzyc wieczna i przystosowywac ja do nowych gustow. . ale wydaje mi sie ze caly urok lego polega na rzeczywistej zabawie klockami, na wielkich konstrukcjach stajacych na srodku dzieciecego pokoju i wiecznym balaganie. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here