INFORMACJA PRASOWA

Promocja rozpocznie się dnia 27 lutego 2009 roku i potrwa do wyczerpania liczby zestawów przeznaczonych na tę promocję.

Seria „Halo” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek świata elektronicznej rozrywki. Premiera trzeciej części gry we wrześniu 2007 roku skupiła uwagę niezliczonej liczby mediów, przynosząc 300 milionów przychodu podczas pierwszego tygodnia od rozpoczęcia sprzedaży.

„Halo Wars” to najnowsza strategiczna gra czasu rzeczywistego (Real Time Startegy – RTS), od mistrzów tego gatunku – firmy Ensemble Studios. Podczas zabawy w „Halo Wars”, miłośnicy „Halo” będą mogli poznać nowe wydarzenia mające miejsce w świecie ich ulubionej serii. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej, tłumaczenie ma charakter kinowy (napisy w grze).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

 1. Informacja prasowa Microsoftu i zero nadużycia Capsa? Ktoś tam wreszcie nauczył się używać komputera? Chyba zaznaczę ten dzień w kalendarzu i będę go wspominał co roku 😛

   • „Halo Wars” to najnowsza strategiczna gra czasu rzeczywistego (Real Time Startegy – RTS), od mistrzów tego gatunku – firmy Ensemble Studios.

    Chyba zapomnieli wspomnieć, że zupełnym zbiegiem okoliczności właśnie ci mistrzowie gatunku kończą działalność przez w związku z decyzją Microsoftu.

    Podobno 1399PLN.

    Jeżeli to prawda, w co jakoś ciężko mi uwierzyć, to oznacza, iż kiedy Bóg rozdawał rozumy, ekipa z Redmond zamiast grzecznie ustawić się w kolejce po swoje egzemplarze wolała chyba grać w Halo 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here