O Far Cry 2 napisaliśmy już bardzo dużo. Kilka tygodni temu oglądaliśmy tę produkcję w akcji i zapowiadaliśmy jej nadejście. Udało nam się też porozmawiać z Dyrektorem Kreatywnym zespołu odpowiedzialnego za shooter Ubisoftu. Teraz natomiast możemy wam pokazać najnowszy materiał filmowy z tej produkcji. Nadano mu nazwę „Jackal Trailer”. Wskazuje ona na to, że zobaczymy w nim Szakala, pokonanie którego jest naszym ostatecznym celem w grze. Już teraz zerknijcie na umieszczony przez nas pod treścią newsa klip i nie zapomnijcie zajrzeć do newsa, w którym podawaliśmy minimalne wymagania sprzętowe Far Cry 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Gra wygląda naprawdę świetnie. Jeśli developerzy sprawią, i gameplay również taki będzie – murowany hit. Już nie mogę się doczekać!

  2. gameplay będzie ok bo bez tandetnych potworków jak w FC, poza tym co można schrzanić w gameplayu gdy masz dżungle, 2 zwalczające się frakcje i typa którego docelowo trzeba zabić.

    • . . . poza tym co można schrzanić w gameplayu gdy masz dżungle, 2 zwalczające się frakcje i typa którego docelowo trzeba zabić.

      Doświadczenie uczy nas, że praktycznie wszystko. Jestem zawiedziony, że nie pokazali odstrzeliwywowywania patyczków z drzew. 😉 A tak na poważnie, to jak już przestali pierniczyć w kółko te farmazony o w/w gałązkach i zaczęli pokazywać inne aspekty gry, muszę przyznać, że zaczęło robić się naprawdę ciekawie. Gra niewątpliwie ma klimat. To najważniejsze. Może nawet ważniejsze od przedstawionej w niej historii, a tu nie spodziewajmy się raczej rewelacji. W każdym bądź razie jak na to idę. ps. Rachid Taha – Barra Barra – kawałek wprost genialny. Nie znałem wcześniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here