O Deadly Creatures wspominaliśmy przy okazji przedostatniej Galerii Tygodnia. Ten nietuzinkowy tytuł przeznaczony na konsolę Nintendo Wii raczej nie przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy boją się węży, mają arachnofobię i tak dalej. Dlaczego? Ponieważ w DC wcielamy się w nie byle jaką gromadkę. W grze przyjdzie wcielić się nam w paskudne arachnidy. Zagramy skorpionem oraz tarantulą. Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo w którym panowie z Rainbow Studios opowiadają o walce i możliwościach kontrolerów Wii. Mówiąc krótko – obiecują, że dzięki nowatorskiemu sterowaniu będziemy mogli poczuć „jak to jest” być prawdziwym łowcą.

O samej fabule gry, która zadebiutować ma już w przyszłym miesiącu wiadomo niewiele. Do współpracy zaproszono znanych aktorów – w Deadly Creatures pojawi się Dennis Hopper i Billy Bob Thornton. Panowie będą grać dwójkę wieśniaków, którzy bezskutecznie poszukują zaginionego skarbu ukrytego gdzieś na pustyni podczas Wojny Secesyjnej. Nie wiadomo jak zazębiać się to będzie fabularnie z wyczynami naszych milusich stworów, ale trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo obiecująco.

Zresztą zobaczcie sami – mnie urzekł sposób wykorzystania Wii Mote'a i Nunchuka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

    • Niech lepiej THQ sie czyms sensownym zjamie, bo ta gra jest po prostu – DURNA.

      A dla mnie jest inowacyjna. W koncu jakis powiew swiezosci. Zapowiada sie naprawde fajna gierka i juz zaczynam odkladac na nia kase 🙂

  1. wszystko ładnie, pięknie. jestem tylko ciekaw, o co w tej grze będzie tak w zasadzie chodzić. bo jeśli tylko o naparzankę „śmiertelnych kreatur” to wolę sobie obejrzeć national geographic, albo jakieś animal planet. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here