Ostatnia odsłona Forza Motorsport 2 to najbardziej realistyczne wyścigi świata (do czasu nadejścia Gran Turismo 5)? Naszym zdaniem nie. Przecież w ręce trzymamy pada, nie czujemy wiatru we włosach a obraz wyświetlany jest na jednym telewizorze. Problem ten rozwiązała właśnie firma VRX Industries. Oferuje ona specjalną „maszynę”, która pozwala Ci zobaczyć czym jest wirtualna rzeczywistość w Forza Motorsport 2.

Zestaw składa się z czterech paneli LCD. Trzy wyświetlają obraz z przodu i boków auta. Czwarty służy jako lusterko. Mało? Pewnie. Do tego dochodzi kierownica z pedałami, skórzany, kubełkowy fotel, robiony na zamówienie w słonecznej Italii I system wiatraków, umożliwiający tworzenie wiatru rozwiewającego nasze grzywy. Niestety nie podano ceny tego cudeńka. Mówi się jedynie, że klientami VRX Industries mogą zostać korporacje albo rodzimi totolotkowi milionerzy. Fotki tego gadżetu znajdziecie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. 3x 32″ LCD ~ 5000zł3x Xbox arcade/core ~ 2000złfotel, kierownica, wiatraki – < 3000złW sumie za 10k zł można takie coś sobie zmontować. Nie trzeba w totka grać. . . często. 😀

    • 3x 32″ LCD ~ 5000zł3x Xbox arcade/core ~ 2000złfotel, kierownica, wiatraki – < 3000zł

      Wrazenia z gry? Bezcenne. Za reszte zaplacisz karta Mastercard ;)Ciekawe w sumie po co milionerom cos takiego? 😉

  2. Właśnie, po co milionerom symulacja jak stać ich na takie wozy, że szczęka opada i mogą sobie naprawdę pojeździć prawdziwymi samochodami.

  3. Właśnie, po co milionerom symulacja jak stać ich na takie wozy, że szczęka opada i mogą sobie naprawdę pojeździć prawdziwymi samochodami.

    Może są wśród nich osobnicy na tyle leniwi, że nie będzie im się chciało z domu ruszać bo pada deszcz. Nastoletnich milionerów bez prawa jazdy też nie brakuje. Ja tam bym nie pogardził takim cudeńkiem a wy wybrzydzacie 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here