Jedna z najciekawszych sieciowych strzelanek dostępnych na pececie już wkrótce doczeka się premiery swojej trzeciej odsłony. Parę dni temu pisaliśmy o tym, że użytkownicy usługi Steam już teraz mogą rozpocząć pobieranie plików potrzebnych do uruchomienia America's Army 3. Dokładnie siedemnastego czerwca będą oni mogli uruchomić swoją kopię tej produkcji. Do tego czasu musimy się zadowolić nowym materiałem filmowym, który jak zawsze znajdziecie pod treścią naszego newsa. Twórcy tytułowej pozycji mówią w nim jakimi cechami musi się odznaczać żołnierz, który na polu walki przetrwa dłużej niż kilka minut. Jeśli czekacie na tę grę, to na pewno będziecie chcieli zapoznać się z tym krótkim klipem.

http://www.valhalla.pl/news15888-Americas-Army-3-juz-na-Steam.html

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ściągnąłem już grę przez Steam, włączy się w chwili premiery. Nie jestem zbyt mocno „napalony” na ten tytuł. Zrezygnowano ze wszystkiego co przez te lata wypracowano na rzecz ładniejszej grafiki (która i tak jest IMO brzydka, nie udało im się porządne wykorzystać UE3). Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

  2. Chyba jednak nie zrezygnowali – skoro np. nie będzie można głupawo podskakiwać w chwili ostrzału. Wyeliminowano masę bugów z 2. A grafika bardzo mi się podoba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here