Artykuł na temat masowych zwolnień opublikował dziennik The Vancouver Sun. To właśnie w tym mieście swą siedzibę ma studio Radical Entertainment, które pożegnało się z prawie 50% swoich pracowników. Decyzję o zwolnieniach podjął zarząd firmy Activision Blizzard. Zdaniem dobrze zarabiających panów w garniturach firma zamierza wydawać jedynie najlepsze gry wideo. Najwyraźniej dwa z czterech projektów nad którymi pracowało studio nie spełniają norm firmy. Podjęto więc decyzje o zakończeniu prac nad nimi i jednoczesnym zwolnieniu kilkudziesięciu pracowników Radical Entertainemt. Wśród odwołanej dwójki nie ma Prototype i Crash Bandicoot: Mind over Mutant. Activision Blizzard nie jest jednak zainteresowane kolejną częścią gry Scarface. Valhalla wszystkim zwolnionym pracownikom życzy szybkiego znalezienia satysfakcjonującej pracy. Jednocześnie mamy nadzieję, że to posunięcie nie wpłynie na jakość Prototype i nowego Crash'a.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Również żałuję odwołania Scarface 2. Nie pojmuję, jak mogli porzucić tę grę kosztem beznadziejnie zapowiadającego się Crasha. . .

  2. nie wiem jak crash ale scarface już w pierwszej odsłonie prezentował się cokolwiek miernie. Prototype mimo usilnych starań nie jest w stanie być dla mnie tytułem AAA i na tym etapie już mu nic nie pomoże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here