O grze piszemy w związku z premierą jej reedycji na Xbox Live Arcade. Wiemy już, że tytuł ten pojawi się na usłudze sieciowej Microsoftu 29 sierpnia tego roku. Wyceniono go na 800 Microsoft Points (około 40 złotych). Szykuje się więc kolejny hit na imprezy.

W „paczce” z tym tytułem zwyczajowo już znajdziemy dwie wersje gry. Klasyczną z roku 1996 i nową z ulepszoną grafiką i dźwiękiem. Na jej temat nie wiemy nic więcej. Ale czy to nie wystarczy żeby skusić się na jeden z najbardziej grywalnych tytułów w historii elektronicznej rozrywki? Nam wystarczy…jeśli tylko nauczymy się skręcać zawodnikiem bez „odklejania” mu piłki od nogi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Juz jest online – http://www.sensiblesoccer.pl – gra sie przez emulator amigi i kaillere (nic trudnego). Ta nowa wersja bedzie w 100% taka sama jak amigowa (ta na ktorej gramy) z wyj . poprawionej oprawy graficznej. Caly engine meczowy jest kropka w kropke taki sam.

  2. Panowie po postach widać tych starych wyjadaczy. Co do SS jest genialny. . . M$ ma + :DMoże na analogach będzie łatwiej sterować;P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here