Czwarta odsłona popularnej serii gier strategicznych, w których mamy do czynienia z budową i zarządzaniem antycznymi metropoliami, zapowiada się bardzo interesująco. Na potwierdzenie – kilka ładniutkich obrazków.

Górski etap Tour de France, w którym – prowadząc do zwycięstwa drużynę T-Moble – będziemy musieli odzyskać żółtą koszulkę lidera i przejąć ją od Ivana Basso. Tak właśnie wygląda zapowiedź wersji demonstracyjnej Pro Cycling Manager 2006, która już w piątek, 16 czerwca pojawi się na oficjalnej stronie gry.

Czy skusicie się na tę ofertę? Przynajmniej na demo – chyba warto. Seria Pro Cycling Manager rozwija się bardzo prężnie i od początkowej, zalatującej nieco sharewarem wersji, teraz jest pełnoprawnym uczestnikiem rynku gier komputerowych. Chłopaki z Cyanide bardzo się starają, aby ich dzieło było jak najbardziej zaawansowanym menedżerem kolarstwa – i chyba im się to udaje. Wystarczy zresztą wpaść na wspomnianą wyżej stronkę, aby na własne oczy przekonać się o jakości produktu. 160 różnych wyścigów i w sumie 465 odcinków do zdobycia – Pro Cycling Manager 2006 nie powinien nas znudzić.

Światowa premiera PCM 2006 odbędzie się 23 czerwca, a polska… no niestety, tego wciąż nie wiadomo…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here