Na temat piątej odsłony lubianej przez graczy serii Project Gotham Racing kilka słów napisał jeden z przedstawicieli Microsoftu. Jest nim Tom Burt, który odwiedził producenta aut Tesla, u którego nagrywał różne dźwięki mające trafić do gier Forza Motorsport i Project Gotham Racing. Więcej na ten temat przeczytacie na oficjalnej stronie firmy.

My natomiast możemy już rozmawiać o piątej odsłonie serii. Czy potwierdzą się wcześniejsze doniesienia mówiące o tym, że tworzy ją studio Turn 10? Biorąc pod uwagę fakt, iż kolejnym Need for Speed zajmuje się Criterion zakładamy, że jest to możliwe. Nie chcielibyśmy jednak żeby Project Gotham Racing odchodziło od swych korzeni. Zdobywanie kudosów to świetna zabawa o czym przekonacie się czytając naszą recenzję Project Gotham Racing 4. Mamy nadzieję, że taki system naliczania punktów pojawi się także w piątej odsłonie gry. A co wy chcielibyście w niej zobaczyć? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. „Jest nim Tom Burt, który odwiedził producenta aut Tesla, u którego nagrywał różne dźwięki mające trafić do gier Forza Motorsport”A to mnie ciekawi najbardziej dzwieki w grze samochodu na baterie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here