PGA Team jest dobrze znaną organizacja w świecie e-sportu. To właśnie między innymi dzięki nim będziemy świadkami zbliżającego się ESWC 2007. W związku z tym wydarzeniem w mediach pojawił się natłok plotek. Stały się one inspiracją dla PGA Team, który za pośrednictwem serwisu Netgaming.pl przeprowadził eksperyment, za który panowie nas przepraszają.

Od dłuższego czasu dochodzą do nas – organizatorów ESWC Poland i Poznań Game Arena – informacje, iż nastał koniec imprez gamingowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. W informacjach tych pojawia się uzasadnienie takie, że jest to spowodowane zmianą Prezesa Zarządu MTP. Do różnej jakości plotek jesteśmy już przyzwyczajeni. Wcześniej „życzliwi nam ludzie” informowali dookoła, że straciliśmy prawo do organizowania ESWC w Polsce w 2007 roku, ponieważ złamaliśmy regulamin przy pracach nad ESWC 2006 Poland. Teraz pojawia się informacja, iż MTP rezygnują z imprez gamingowych. Sytuacja nie jest wesoła. Z uwagi na zakres i skalę tych plotek wraz z serwisem Netgaming.pl przygotowaliśmy prowokację. Korzystając z okazji dziękujemy serwisowi za taki wymiar współpracy. Wszystkich urażonych przepraszamy za celowe wprowadzenie w błąd. Jednak zamieszczenie takiego artykułu pozwoliło nam uzyskać odpowiedzi na kilka zasadniczych pytań. Mamy nadzieję, że spotka się to ze zrozumieniem. Osoby rozpowszechniające plotki o rzekomym rozpadzie PGA Team i o zakończeniu organizowania imprez przez Międzynarodowe Targi Poznańskie prosimy już o zaprzestanie tego rodzaju praktyk. Konkurencja na każdym polu powinna być czysta i prowadzić ją należy na przyzwoitym poziomie. PGA Team do takiego poziomu zniżać się nie będzie, a naszym orężem będą organizowane przez nas projekty. Dlatego serdecznie zapraszamy na ESWC 2007 Poland by AMD, które odbędzie się 28 kwietnia oraz na Targi Gier Komputerowych i Multimediów Poznań Game Arena 2007, zaplanowane już na listopad tego roku. Obie imprezy przygotowuje zespół PGA Team, odpowiedzialny za wcześniejsze edycje obu wydarzeń. Pozdrawiając wszystkich serdecznie, zapewniamy, że samopoczucie mimo wszystko mamy świetne i z wielką werwą pracujemy nad kolejnymi imprezami – wciąż i niezmiennie działając w strukturach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do zobaczenia w Poznaniu!” Oświadczenie członka PGA Team Rafała Bachowskiego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. dla mnie strasznie dziwna ta prowokacja była, bo jej głównym źródłem był właśnie ten wywiad, a nie „jakieś plotki”

  2. rox – oni zorganizowali ta prowakcje na przekor tym plotkom:) We wspolpracy z netgaming postamowiliu to zrobic by przeprowadzic eksperyment:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here