Za oknami wiosna, a gracze szukają zapewne nowych, przewiewnych ubrań. Ci, którym nie uda się znaleźć niczego ciekawego w sklepach mogą wydać swoje oszczędności na wirtualne ciuszki. Kilka godzin temu pisaliśmy już o nowych strojach dla Battlefield: Bad Company 2. Teraz dowiedzieliśmy się, że w usłudze Xbox Live pojawiły się kostiumy z Gears of War 3. Na bogatych wielbicieli elektronicznej rozrywki czekają t-shirty, czapeczka czy zbroje (wersja damska i męska). Najtańsze przedmioty kosztują 80 Microsoft Points, a najdroższe 320. Jeśli więc narzekacie na nadmiar gotówki i nie możecie doczekać się premiery trzech „Gyrosów”, to zalogujcie się w usłudze sieciowej Microsoftu. Nowe przedmioty możecie też obejrzeć na tej stronie internetowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie, ale jeśli masz tyle MS Points, że wydajesz je na takie drobiazgi, to moim zdaniem cierpisz na nadmiar gotówki, szczególnie że zazwyczaj mamy ją na co wydawać.

    • Nie, ale jeśli masz tyle MS Points, że wydajesz je na takie drobiazgi, to moim zdaniem cierpisz na nadmiar gotówki, szczególnie że zazwyczaj mamy ją na co wydawać.

      Nadmiar gotowki trzeba tez miec by kupic konsole i gry na nia. Tak wiec mowienie ze jakis t-shirt jest luksusem, to lekka przesada 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here