INFORMACJA PRASOWA

Biuro prasowe Xbox 360 poinformowało, że w najbliższą niedzielę, tj. 14 września, do Polski przyjedzie Cliff Bleszinski. Jego wizyta jest związana z akcją promocyjną najnowszej gry – Gears of War 2.

Z tej okazji zostanie zorganizowane specjalne spotkanie z fanami gier wideo w którym uczestniczyć będzie Cliff Bleszinski. Odbędzie się ono 14 września, o godzinie 16:30 w salonie prasowym Traffic, mieszczącym się przy ulicy Brackiej 25.

Organizatorzy przewidują krótką sesję pytań do autora Gears of War 2. Na miejscu będzie można zdobyć autograf Cliffa Bleszinskiego – organizatorzy zapewniają specjalne plakaty na których twórca będzie mógł złożyć swój podpis.

Przyjdź powitać Cliffa i pokaż, że gaming w Polsce jest coraz bardziej popularny!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Odbędzie się ono 14 września, o godzinie 16:30 w salonie prasowym Traffic, mieszczącym się przy ulicy Brackiej 25.

    A przepraszam bardzo, w jakim mieście? Nie żeby mnie spotkanie z Cliffy’im jakoś specjalnie interesowało, ale wolałbym nie musieć się domyślać. A tu widzę, że informację pisał najprawdopodobniej kolejny Warszawiak, dla którego Polska kończy się na Mieście Stołecznym. . . Aha, oczywiście pretensje kieruję nie do V, które tylko tekst publikuje, a do idioty, który ów tekst sklecił.

  2. coppertop: Sie wkurzyles 🙂 Ale fakt jest faktem, pakt jest paktem. Oczywiscie jestesmy na tyle inteligentni. Iz zgadlismy, ze to WWA 🙂

  3. Dziewczyny będą witały na Okęciu z kwiatami i piszczeć będą? 🙂 Dobra rada Cliffordzie B. Nie mów nic o umieraniu peceta bo w tym kraju jest tradycja wywożenia ludzi na taczkach 😉

  4. PRZYJDŹ POWITAĆ CLIFFA BLESZINSKIEGO I ZDOBĄDŹ AUTOGRAF TWÓRCY GEARS OF WAR 2

    No i mam dowód postępującej globalizacji. Oto objawia nam się dziecko neostrady pracujące w . . microsofcie. Gratuluje odnalezienia capsa na klawiaturze, ciekawe kiedy wpadną na kolorki. .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here