Firma NIS (Nippon Ichi Software) zapowiedziała grę strategiczną Holy Invasion of Privacy, Badman! What did I do to Deserve This? Gracze z Ameryki Północnej będą ją mogli nabyć już w czerwcu tego roku. Przed jej premierą w sieci zobaczymy wersję demonstracyjną gry. Jej twórcy twierdzą, że HIoPB! WdIdtDT (śliczne prawda?) można porównywać do bardzo przyjemnego, ale już leciwego Dungeon Keeper. W Holy Invasion wcielamy się w boga destrukcji broniącego dostępu do lochów, którymi rządzi tytułowy Badman.

Zadaniem gracza jest odkopywanie potworów mogących pożerać herosów zapuszczających się do podziemi. Różne rodzaje odnalezionych bestii można ze sobą krzyżować, by tworzyć nowe gatunki z innymi umiejętnościami. Te wykorzystamy natomiast do ubijania coraz silniejszych przeciwników. Brzmi ciekawie. A jak wygląda? Tego dowiecie się po odwiedzeniu galerii, która za chwilę pojawi się obok tego newsa. Znajdziecie w niej kilka obrazków z Holy Invasion of Privacy, Badman! What did I do to Deserve This?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Jakie inne, długie tytuły gier znam? Najbardziej zapadł mi poniższy tytuł dodatku do świetnego RTS-a:”The Lord of The Rings: The Battle For Middle-Earth: The Rise of the Lich King”Co do treści artykułu. Założenia gry brzmią interesująco, jednak biorąc pod uwagę jakość gier NIS, śmiem wątpić, aby wyszło z tego coś równie kultowego jak DK1 („dwójka” jest fe ;).

  2. Warhammer 40 000: Dawn of War: Winter Assault – to tak z dlugich nazw. Albo Heroes of Might and Magic 3: The Restoration of Erathia :PAle tego tytulu chyba nic nie pobije 😛

  3. -Itadaki Street Special with Final Fantasy and Dragon Quest – wirtualne monopoly od Square Enix-Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Raidou Kuzunoha vs the Soulless Army – action RPG Atlusa-Shin Megami Tensei: Devil Summoner 2: Raidou Kuzunoha vs King Abaddon – jak wyżej-Moero! Nekketsu Rhythm Damashii: Osu! Tatakae! Ouendan 2 – sequel genialnego Elite Beat Agents. To sa takie, ktore kojarze z pamieci. Daloby sie znalezc sporo dluzsze japonskie potworki, ale nie bardzo chce mi sie szukac 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here