Niedawno SONY zredukowało cenę PlayStation Portable na terenie Stanów Zjednoczonych, teraz przyszła pora na Europę. Od czwartego maja, mieszkańcy Starego Kontynentu będą mogli nabyć PlayStation Portable za 169.99 Euro, czyli o całe 30 Euro mniej niż do tej pory. Tego samego dnia obniżona zostanie również cena części gier z platynowej serii – takie tytuły jak: Ridge Racer 2, Tekken, Killzone, LocoRoco i Moto GP będzie można nabyć po niższej niż dotychczas cenie. Pozostaje nam teraz czekać na informacje od polskiej centrali SONY.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Nie dziwota – przecież to najważniejszy rynek dla Sony. Co to oznacza? Ano jak wiemy dymanie europejskich klientów przez zastosowanie przelicznika USD/EUR na poziomie 1/1. Kurs USD/EUR za google:169,99 U. S. dollars = 124,900808 EurosW GB PSP będzie zapewne jeszcze droższe. Jak zwykle. Tak trzeba ‚pielęgnować’ najważniejszy rynek. LOL

  2. eee 30 Euro? to dosc mala obnizka jak mam byc szczery. . raczej nawet symboliczna tym bardziej, ze juz teraz mozna dostac PS3 taniej (w UK Play. com ma za 399. 99£ PS3 60GB + kabel HDMI + film BR i wysylka za damo / dvd.co.uk ma PS3 60GB za 399. 99£ z wysylka)

  3. w morde. . . niezle mi sie pokisilo – zamiast PSP zobaczylem PS3 :/ sorry za pomylke, jak mozna prosze admina o skasowane posta (dajcie namw koncu ta mozliwosc! :P)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here