Do tej pory mogliśmy jedynie z zazdrością spoglądać na kolegów i koleżanki z Ameryki Północnej, którzy lepiej poznawali świat elektronicznej rozrywki na konsolach Playstation dzięki wirtualnemu magazynowi Qore. Osoby „prenumerujące” go zazwyczaj w każdym kolejnym wydaniu otrzymywały dostęp do najnowszych materiałów filmowych, nowości ze świata elektronicznej rozrywki czy beta testów najgorętszych gier.

Teraz to wszystko będzie dostępne także w Europie. Na Starym Kontynencie Qore zmieni swą dość dziwną nazwę na bardziej znośne Official Playstation Magazine HD, a nowy numer „gazetki” będzie wydawany co tydzień. Z jednego z ogłoszeń rekrutacyjnych możemy dowiedzieć się, że w OPM HD znajdziemy „pliki wideo w rozdzielczości HD, wersje demonstracyjne gier i inny content”. Jeśli więc narzekacie na nadmiar pieniędzy to warto śledzić rozwój tego przedsięwzięcia. Oby tylko po opublikowaniu tej wiadomości nie wybuchła kolejna wojna fan bojów. Naszym zdaniem europejska wersja Qore to praktycznie to samo co wersje demonstracyjne gier udostępniane użytkownikom opłacającym Xbox Live Gold. Mówiliśmy już, że w życiu nic nie jest za darmo?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. „inny content”. . . czyli to taki Live GOLD dla PS3. Jaka będzie tego cena? Coraz bardziej mi żal fanbojów od PS3. Co rusz muszą zmieniać zdanie o 180 stopni i nadal pozostać wierni marce. Jak oni to robią?

  2. Zazwyczaj nawet nie mam czasu na testowanie demek nowych gier – co najwyżej pobieram z sieci trailery. Myślę, że dopóki granie online będzie darmowe, nie mam na co narzekać 😉

  3. Niby mamy te złotówki w PSN i legalne konta, ale to xbox 360 ma polskie ceny i bundle packi, choć nadal jak dzwonisz do infolinii M$ z problemem związanym z xbox live! to mówią, że muszą się rozłączyć i zbanować Ci konsolę. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here