Activision ogłosiło kiedy możemy spodziewać się ich najnowszej produkcji – Quake Wars, w sklepach. Firma zapowiedziała, że planuje wydać grę w drugim kwartale roku fiskalnego 2008, co w przełożeniu na bardziej zrozumiały język oznacza, że tytuł powinien być gotowy mniej więcej w okresie lipiec – wrzesień 2007. Czekamy z niecierpliwością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. no a niedawno atykół był o tym przesuwaniu terminównwiec znajac zycie nie bedzie to wrzesien 2007 tylko pewnie grudzien 2008 i tez bedzie roki fiskalny 2008:)

  2. Mam nadzieję, że ta gra nie przyniesie hańby staremu dobremu Wolfenstein Enemy Territory. Po za tym co za miła niespodzianka, to już drugi raz kiedy newsy pojawiają sie w weekend, nono tylko tak dalej.

  3. Jak widziałem filmiki z gameplay’a z Quake Wars to pomyślałem sobie: „fajne, ale takie jakieś. . . czegoś tu brakuje. „. Nie wiem, tak strasznie bezpłciowo to wyglądało. Najchętniej zobaczyłbym po prostu WolfET2 🙂 Ciekawe, pewnie po paru miesiącach od wydania powstanie mod, który to zapewni 😉

  4. Czekam od pierwszych zapowiedzi na tą gierkę :)) i juz tyle razy przekładali datę, że się nie zdziwię gdy wyjdzie w 2008 ^^. „ala wiedźmin”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here