Wczoraj pokazywaliśmy wam premierowy materiał filmowy z nowej produkcji Ubisoftu – RUSE (darujmy sobie te kropki ok?). Mniej spostrzegawczych zachęcamy do zapoznania się z tą wiadomością. Bardziej spostrzegawczym polecamy natomiast dzisiejszego newsa.

RUSE to produkcja Eugen Systems (autorów Act of War), która zostanie wydana na pecetach, Xboxie 360 i Playstation 3. W sklepach zobaczymy ją najwcześniej w przyszłym roku fiskalnym francuskiego wydawcy, zaczynającym się pierwszego kwietnia tego roku.

Świeża gra od Ubisoftu to strategia czasu rzeczywistego, osadzona w realiach II wś. Jedną z jej najważniejszych cech ma być możliwość oddalania i przybliżania widoku z kamery na niespotykaną dotąd skalę. Liczyć będzie się także prowadzenie działań zmierzających do zmylenia przeciwnika, co zaprezentowano we wczorajszym klipie. Jedna z opisanych opcji służących do tego, to zachowanie ciszy radiowej wśród naszych wojsk. W RUSE znajdziemy także tryb multiplayer, choć na jego temat w tej chwili nie wiemy nic. Wyczytaliśmy natomiast, że posiadacze słabszych pecetów dostaną zawału kiedy dowiedzą się, że gra optymalizowana jest pod kątem nowych zabawek pokroju Intel Core i7.

Kolejne informacje na temat gry powinny się pojawić w sieci w najbliższych dniach. Teraz zachęcamy was do rzucenia okiem na pierwszą fotkę z tej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Z ta optymalizacja to nie uwierze, poki nei zobacze jak gra wykorzystuje w 100% cztery rdzenie procesora. Obecnie pojedynczy task jest radosnie przerzucany miedzy corami. . .

  2. NIE NAWIDZE TYCH KROPEK! Przez S. T. A. L. K. E. R. A przez miesiąc musiałem brać tabletki. . . A tak serio to są strasznie wkurzające. Co do samej gry to nie lubie drugowojennych rtsów, jakoś ten okres mi nie przypadł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here