Jeśli jeszcze nie macie w swojej kolekcji świetnych wyścigów od Mistrzów Kodu, to już wkrótce będziecie mogli je nabyć w nowej, bogatszej wersji. Brytyjska firma zapowiedziała dziś nadejście specjalnej edycji gry zatytułowanej Race Driver: GRiD Reloaded. Posiadacze Playstation 3 znajdą w niej kody umożliwiające pobranie dwóch mikrododatków. Są to DLC nazwane Prestige Pack oraz 8-ball Pack. Umieszczono w nich osiemnaście nowych aut, jedną dodatkową trasę oraz nowe tryby gry sieciowej.

Odrobinę poszkodowani są w tym przypadku posiadacze 360tek. W ich wersji gry znajdziemy tylko kod umożliwiający pobranie dodatku 8-ball Pack. Oczywiście w Polsce może się zdarzyć, że gra będzie sprzedawana bez tego typu atrakcji, na które najwyraźniej nie zasługujemy.

Reloaded powinno trafić do sklepów dwunastego marca w wyjątkowo niskiej cenie. Sam dodatek Prestige Pack wyląduje w usłudze sieciowej Playstation Network dzień wcześniej. Data premiery specjalnej wersji gry w przypadku Xboxa 360 nie została podana.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here