Piętnaście miesięcy temu donosiliśmy, że gra RAGE nie zostanie wydana w roku 2009. W pierwszej połowie 2010 r. możemy w zasadzie przepisać naszą starą wiadomość. Tym razem powinniśmy w niej tylko zmienić daty.

Redakcji serwisu VG247 udało się zamienić kilka słów z dyrektorem kreatywnym id Software – Timem Wilitsem. Człowiek ten zdradził, że w chwili obecnej nowe dzieło jego firmy nie weszło jeszcze w fazę alfa, choć do chwili, gdy to się stanie zostało już niewiele czasu. Oznacza to jednak, że autorzy RAGE jeszcze bardzo długo będą pracowali nad swym dziełem. Na tyle długo, że Wilits zdradził, iż nie ma szans, by ciekawie zapowiadająca się strzelanka trafiła do sklepów w tym roku. Prawdopodobnie zostanie ona wydana dopiero w roku 2011, ale jest jeszcze zbyt wcześnie, by powiedzieć kiedy dokładnie.

Wilits w trakcie krótkiej rozmowy dodał również, że czymś koszmarnym byłoby wydanie RAGE w tej chwili. Podziela on więc poglądy Wikingów, którzy podobnych słów użyli opisując najnowsze grafiki z tej produkcji. Kto jeszcze ich nie widział, ten znajdzie je pod treścią tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here