Niedawno pisaliśmy o tym, że opcjonalna instalacja gry Rage w wersji na konsolę Xbox 360 to potężne 20 gigabajtów z hakiem. Dziś wiemy, że takze posiadacze Playstation 3 będą musieli wygospodarować całkiem sporo wolnej przestrzeni na dysku twardym. Ile? „Tylko” 8 gigabajtów. Panowie z id Software mają także nadzieję, że Rage zapoczątkuje całą serię i podobnie jak słynny DOOM pojawią się kolejne odsłony gry. Pan Tim Willitis w wypowiedzi dla serwisu NowGamer liczy na część 2,3 i 4 oraz na „rozszerzenie uniwersum” o aplikacje na komórki (tak jak w przypadku mobilnego Rage’a) itd.

Poniżej możecie obejrzeć GameScomowy zwiastun tej produkcji. a skoro już jesteśmy przy Rage’u w wersji na platformę iOS to do końca weekendu możecie pograć tę produkcję z AppStore zupełnie za darmo. Oto linki – do wersji zwykłej i HD.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ano, pobrałem dwa dni temu. Grafika: MASAKRA. Jasne, pełnowymiarowa będzie lepsza, a cały czas poruszamy się po szynach, ale jak na grę na kieszonsolkę: masakra. Ciekawe czy z Vity wyciągną coś podobnego do Rage i IB.

  2. Wczoraj oglądałem sobie 7 odcinek z 4 serii Breaking Bad (niestety nie wiem jaką świetną nazwę wymyślili polscy tłumacze) i na samym początku jeden z bohaterów strzelał z plastikowego pistoletu do tv na którym leciał właśnie Rage. Nie słyszałem żeby na jakaś inną platformę poza apple Rage już się ukazał. wiecie coś na ten temat?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ