Pisaliśmy już o dziwacznym projekcie Konami dotyczącym gry Sandy Beach. Symulator budowania zamków na piasku. Dziś mamy dla was prawdziwą gratkę. Jeśli lubicie sznury, liny i tak dalej to z pewnością zainteresuje was gra Zen Bound. Ten hmm… symulator liny autorstwa jednego z twórców Crysisa powstaje na platformy PC, Mac oraz iPhone. Poniżej możecie obejrzeć filmowy zwiastun tej arcyciekawej produkcji. Naszym zadaniem w grze będzie związanie wszystkiego.

Jak widzicie w materiale wideo wiążemy sobie różne figury geometryczne i jakieś podobne do zwierzaków twory, no ale wystarczy uruchomić wyobraźnię.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Podpis pod zdjęciem zwala z nóg 😉 A tak na serio to całkiem ciekawy pomysł. Tzn. sam motyw z okręcaniem liny dookoła geometrii. Jeżeli będzie toto miało jakiś głębszy sens, to zapowiada się na naprawdę ciekawią zabawę.

  • Fajnie byłoby mieć możliwość udostępniania własnych supłów innym „graczom” do rozwiązania.

   tam supły 😉 wyobraź sobie wersję Multiplayer 🙂 Bondage online !

   • tam supły 😉 wyobraź sobie wersję Multiplayer 🙂 Bondage online !

    Czyżby nowy gadżet do Wii ? 10-metrowy sznurMożna by też grać w Rodeo.

 2. Zatanawia mnie skąd V bierze te foty i pomysły na nie ;DCoppertop:ad. 1. Żeby zostć milionerem, im głupsza gra tym więcej japończyków ją kupi :)ad. 2. Patrz ad. 1. żeby tytuł dobrze się sprzedał musi być coś bliskiego sercu i dobrze znanego japończykom, u nas zadziałały by „wódka” „bigos” itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here