Jeśli myśleliście, że praca w branży elektronicznej rozrywki jest łatwa i przyjemna, to opisywany w naszym newsie wyczyn powinien was wyprowadzić z błędu. Zdarza się, że i Wikingom puszczają nerwy, ale nigdy nie doszło do tego, że obraziliśmy kogoś na forum publicznym (choć zdarzało się to naszym kolegom po fachu – pozdrawiamy).

Tymczasem Guy Selga z Double Helix Games (do niedawna zatrudniony w Activision) na Twitterze powiedział co myśli o recenzentach z kilku największych serwisów internetowych. Jego wiadomość możecie zobaczyć na fotce obok tego newsa. Pozwoliliśmy sobie jednak przepisać ją dla tych, którzy nie mogą jej odczytać. Pan Selga powiedział co następuje:

Eurogamer w magiczny sposób zmienia oceny wystawiane w recenzjach. Te wszystkie pedały są takie same. Pieprzyć Kotaku, Joystiq, Gamespot itd.

Jego wpis dotyczy recenzji Grand Slam Tennis od Electronic Arts. Redakcja Eurogamera wystawiła grze ocenę 5/10, ale po pewnym czasie zmieniła ją na 8/10. Korekty dokonano ze względu na problemy z dev kitem, na którym testowano tę produkcję. Niestety nie wiemy czy przedstawiciele wymienionych serwisów uznali, że Guy ich obraża czy też prawi im komplementy. Cała sprawa ma zapewne jakieś drugie dno, choć nie zmienia to faktu, że Selga nie ma zbyt wielu przyjaciół jeśli w nerwach też mówi o nich w ten sposób.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

24 KOMENTARZE

 1. Nie ma to jak stworzyć chłam a potem mieć pretensję do recenzentów. Ja nadal nie wierze, że Konami oddało licencję Silent Hill 5 tym. . . nie będę rzucał kolokwializmami.

  • Zróbcie, proszę, pod newsem ankietę o takim samym tytule. 😛

   Może lepiej nie ryzykować? :)Co do „ocen sponsorowanych”, to chyba już nikt nie łudzi się specjalnie co do ich obiektywności. Jeden gość się w końcu wkurzył i powiedział publicznie co o tym wszystkim myśli i wiecie co? Chwała mu za to.

 2. Zróbcie, proszę, pod newsem ankietę o takim samym tytule. 😛

  Mówisz i masz (choć nie ukrywam, że odrobinę boimy się wyników).

 3. I już redakcja w%^*&^& mnie na sam początek weekendu. . . Człowiek wraca z pracy zje$%^& całym dniem, a wy co?? Podajecie mu jakiś denny tekst. . . Człowiek zasiada przy kompie, zapala papierosa, oczekuje czegoś nadzwyczajnego. . . Np. ostateczna data premiery diablo3, prace nad DNF wznowione, albo cuś. . . A tu taki waUek. . . Więc redakcjo, miejcie na uwadze ze czasem to człowieka wk^%&*^%. Hehehe. . . Dobra. . . Ironia mode off. . . ;>

 4. Dzisiaj to właśnie recenzenci niczym krytycy muzyczni decydują która gra ma być trendy. Robią hype na średnie nic niewnoszące produkcje od popularnych developerów a ciekawe nowatorskie najczęściej olewają i zaniżają oceny. Do Kotaku nic nie mam-jest to chyba jedyny serwis zza oceanu z którego recenzjami najczęściej się zgadzam. Gracze powinni sami testować i oceniać grę a nie polegać na czyjejś recenzji.

 5. pewnie nie jeden pedał wśród recenzentów się trafi ale jeśli pisze dobre recenzje to nie można go dyskwalifikować ze względu na orientację chociaż patrząc na wyniki ankiety, wychodzi na to że trzeba by było połowę recenzentów skasować

 6. No. . . coś mi od samego początku śmierdziało na Valhalli. Heh. . . kto by pomyślał ;)A to pozwolę sobie na umieszczenie krótkiego kawałka DonGuralesko, który wypowiada sie na temat pedelstwa. http://krzysiekbs. wrzuta.pl/audio/7cGRTuz3mRZ/. . . ubis_pedal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here