W zeszłym roku na komputery osobiste oraz Xboksy 360 trafiła trzecia część Command & Conquer: Red Alert. Niedługo możemy spodziewać się premiery dodatku, zatytułowanego Uprising. EA nie zapomina jednak o posiadaczach konsoli Sony. RA 3 ma się ukazać na PlayStation 3 już 23-go marca, z zestawem kilku interesujących dodatków. Elektronicy nie mają jednak zamiaru na tym poprzestawać, jeśli chodzi o serię Red Alert.

Na temat żywotności jednego z najpopularniejszych RTS-ów w historii wypowiedział się Matt Ott, pracujący przy wspomnianym już Red Alert 3: Uprising. „Nie powiedziałbym, że Red Alert dobiegło końca.” – stwierdził pracownik Elektroników. „Przeprowadziliśmy ankietę wśród fanów i Red Alert wciąż pozostaje ulubionym uniwersum Command & Conquer. A skoro Red Alert jest o alternatywnych rzeczywistościach i nieudanych podróżach w czasie, to możliwości są nieograniczone”.

Niech was jednak nie zmyli ten entuzjastyczny ton! W najbliższej przyszłości nie ma co się spodziewać pełnoprawnej kontynuacji RA 3. Ott przypomniał, że pomiędzy drugą, a trzecią odsłoną tej serii było ponad 7 lat różnicy. Ciekawe tylko, czy na „Czwórkę” też przyjdzie nam czekać aż tak długo?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

    • Ja chcę nową Diunę !!!

      Moze lepiej nie, bo bedzie tak samo denna jak RA3. Po co szargac dobre imie Dune II? Dune 2000 i to drugie cos to byla straszna kicha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here