Jak informują przedstawiciele jednej największych sieci sklepów z grami w Stanach Zjednoczonych – Gamestop, ponad 4 miliony osób zamówiły swoją kopię Halo 3. Dane te nie zostały jeszcze oficjalnie zweryfikowane, ale gdyby faktycznie było to prawdą, Halo 3 stałoby się najszybciej sprzedającą grą w historii (pokonując przy okazji Halo 2, która doczekała się 1.5 miliona zamówień przedpremierowych oraz Gears of War, która od premiery sprzedała się w ilości ponad 4 milionów egzemplarzy).

Ze swojej strony przypominamy, że beta testy Halo 3 rozpoczną się 16 maja. Do wzięcia udziału w testach wymagana jest gra Crackdown.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. sukces sukcesem, ale nie to określa dobrą grę . . . szkoda, że ludzie zapomnieli co to znaczy dobra gra i liczą się tylko pieniążki i sprzedaż . . .

  2. Czy to bedzie dobra gra? Nie wiem. Ale na pewno popularna więc i potencjał rozgrywek Online bedzie potężny. Czyż nie o to właśnie biega w strzelankach tego typu?

  3. Cała seria halo uważam, że jest udana miło mi się grało w pierwszą część trzecia niestety jest tylko na Xbox, 360 ale pewnie i na PC wyjdzie. Halo 3 już odniosło wielki sukces i jeszcze go odnosić będzie konsolowy mają porządną produkcję.

  4. Pobił nawet rekord God of War II. . . To daje do myślenia. Dopiero teraz widzę jaka miłość potrafi być ślepa:). . .

  5. Ta, xiii masz racje. . . milosc jest slepa:) a sam wynik raczej nie swiadczy o grze, a o renomie poprzedniczek czy ich sukcesie oby nie okazlo sie przy okazji sukcesu konkretna klapa. . .

  6. Odkąd pamiętam Halo jest wspaniałą serią. Jeśli Halo 1 i 2 były tak udane to czemu nagle trzecia część miała by się nie udać? Sam nie mogę doczekać się premiery na PC. . . . ech. . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here