Zaczęliśmy otrzymywać emaile od sąsiadów Samuela Sudera. W e-listach proszą nas o zabranie mu piłki, którą bez przerwy odbija od ścian, sufitu i podłogi swojego mieszkania. Będąc ludźmi dobrymi z natury postanowiliśmy im pomóc. Sammy dostał od nas wirtualną piłkę FIFA 09, którą dla nas zrecenzował, a jego sąsiedzi nareszcie śpią spokojnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Wow. Teraz wystarczy dodać sterowanie myszką, żeby wyszła nowa gra. Możnaby to zastosowac przy konwersjach – na konsoli mamy Bioshocka, a na PC wyjdzie Bioshock 2. . wprowadzający (uwaga!) obsługe myszki. Ocena 7. 5 jest zawyżona jak mniemanie o sobie Gosiewskiego.

  • Wow. Teraz wystarczy dodać sterowanie myszką, żeby wyszła nowa gra. Możnaby to zastosowac przy konwersjach – na konsoli mamy Bioshocka, a na PC wyjdzie Bioshock 2. . wprowadzający (uwaga!) obsługe myszki. Ocena 7. 5 jest zawyżona jak mniemanie o sobie Gosiewskiego.

   W przypadku gry sportowej kontroler ma naprawdę duże znaczenie. Jako klon klona FIFĘCJA dostałaby ode mnie gdzieś 6,5 (czyli ocenę godną nierozwijającego się przeciętniaka), dzięki nowemu sterowaniu końcowa nota wzrosła o jedno oczko – wydaje mi się to sprawiedliwe i myślę, że Gosiewski by to potwierdził 🙂

   Nie przesadzałbym z tym marazmem. Naprawdę słabe FIFY zaczęły się od 06. Z kolei najlepsza część to zdecydowanie FIFA 2003.

   Od 2001 roku zakres zmian w każdej kolejnej edycji był bardzo niewielki, co się rażąco skumulowało mniej więcej w wspomnianej przez Ciebie edycji 06 i w edycjach późniejszych – myślę, że ostateczny marazm jest skutkiem istniejącego już od ośmiu lat marazmiku :).

 2. Nie przesadzałbym z tym marazmem. Naprawdę słabe FIFY zaczęły się od 06. Z kolei najlepsza część to zdecydowanie FIFA 2003.

 3. Najlepsza była fifa 05, a co kolejne wydanie fify to tylko zabiegi kosmetyczne i aktualizacje składów . Teoretycznie Fifa 07 i 08 nie powinny być sprzedawane jako osobne gry , tylko wypuścić na rynek grę o nazwie FIFA oraz coroczne dodatki z serii Aktualne Składy do Fify . Bo oprócz tych składów Fify od 06 do obecnej 09 to ten sam silnik graficznych , tylko trochę zmian kosmetycznych i inna cyferka w nazwie gry . Można powiedzieć , że to nie prawda , przecież w Fife 09 można grać myszką . Owszem , ale oprócz tego to stara Fifa . Ps. PES też schodzi na psy , zapowiadali w tym roku wielkie BUM i pisali że poprzednia część gry nieco im nie wyszła . . . niestety dostaliśmy podobnie jak w fifie ,aktualne składy , jeden nowy tryb gry (Liga Mistrzów) , kosmetyczne zmiany , trochę nowych klubów przybyło (trochę również odeszło) ale to ten sam PES co 06 tylko w innej oprawie kolorystycznej .

 4. @sammyjesli twoim zdaniem roznica miedzy fifa2001 i 2002 byla niewielka. . . to chyba grywasz w co 3 albo 4 edycje ;)najlepsza fifa bez dwoch zdan byla 98rtwc. to byla najbardziej rewolucyjna i najbardziej grywalna fifa w historii.

  • @sammyjesli twoim zdaniem roznica miedzy fifa2001 i 2002 byla niewielka. . . to chyba grywasz w co 3 albo 4 edycje 😉

   Mogłem się pomylić o rok w tę czy w tamtą ;). Tak czy inaczej w ostatnich latach FIFA nie jest symbolem postępu.

   najlepsza fifa bez dwoch zdan byla 98rtwc. to byla najbardziej rewolucyjna i najbardziej grywalna fifa w historii.

   Pod tym stwierdzeniem podpisuję się obiema rękami i nogami – to była FIFA, przy której spędziłem najwięcej czasu i najmilej ją wspominam.

 5. najlepsza fifa bez dwoch zdan byla 98rtwc. to byla najbardziej rewolucyjna i najbardziej grywalna fifa w historii.

  I jedyna, jaką kupiłem. Za 15zł bez pudełka i instrukcji 3 lata po premierze ; ).

 6. A mi chłopaków z EA szkoda, bo wydają co rok nową grę, a nigdy nie zdążą niczego znaczącego dodać, bo większość czasu zajmuje im aktualizacja fryzur poszczególnych zawodników ;).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here