Atari w końcu ujawniło, kiedy Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena ujrzy światło dzienne. Według informacji podanych przez wydawcę, nowe-stare przygody z Vinem D. w roli głównej za Wielką Wodą zadebiutują już 7-go kwietnia. Z kolei w Europie przyjdzie nam na powrót Kronik Riddicka poczekać nieco dłużej, bo aż do 24-go kwietnia.

Assault on Dark Athena ukaże się jednocześnie na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Jest to remake strzelanki z 2004 roku, zatytułowanej Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay, która trafiła na PC-ty oraz pierwszego Xboksa. Podobnie jak w przypadku oryginału, produkcją Dark Atheny zajmuje się szwedzkie studio Starbreeze.

W nowym wydaniu przygód Riddicka, poza epizodem znanym sprzed pięciu lat, znajdzie się również nowy, tytułowy rozdział, którego przejścia ma zajmować ponad 10 godzin. Ponadto twórcy obiecują odświeżoną oprawę graficzną oraz dodanie rozbudowanego trybu gry dla wielu osób, czego zabrakło w Escape from Butcher Bay.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobra wiadomość, data premiery gry jest w sam raz dla mnie (powinienem się wyrobić z zakupem nowej platformy PC lub konsolki XBOX360). Mam nadzieję, że gra będzie tak samo miodna jak wtedy! Twórcy dali nam wybór czy możemy zagrać od nowa, czy od momentu skończenia pierwotnego Riddicka – brawa dla twórców! Daje to nadzieję, że nie spartolą z tą grą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here