Kiedy ostatnio na temat Rise of the Argonauts wypowiadali się przedstawiciele firmy Codemasters, usłyszeliśmy obietnicę, z której wynikało, że w ten tytuł zagramy do końca roku. Był to jednocześnie kolejny „poślizg”, w który wpadła ta produkcja. Wcześniej zakładano, że grę będziemy mogli nabyć już w listopadzie. Dziś dowiedzieliśmy się, że Rise of the Argonauts trafi do sklepów dopiero szóstego lutego przyszłego roku. Mistrzowie Kodu nie podali powodów dla których podjęto decyzję o przełożeniu premiery. Być może marketingowcy nie wierzyli w siłę tego produktu i stwierdzili, że do końca roku ludzie nie zobaczą go w gąszczu innych potencjalnych hitów? Jeśli tak było, to mamy nadzieję, że zdają sobie sprawę z tego, że początek przyszłego roku już teraz zapowiada się bardzo dobrze. Może więc trzeba wydać to Rise of the Argonauts jeszcze za dwanaście miesięcy albo za dwa lata?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Szkoda. . Ta gra miała mocną pozyje w moim prywatnym rankingu „najbrzydsze gry 2008 roku”. Teraz będzie faworytką na rok 2009 😉

  2. W styczniu faktycznie premiera ale w Polsce. Data Premiery:Swiat: 12 grudnia 2008Polska: 09 stycznia 2009Może to o to chodzi z tym nowym rokiem?

  3. lukejadi -> Żródło, z którego cytujesz bywa niewiarygodne (hihi :-)). Tak stoi w prasówce:(. . . )epic action RPG developed by Liquid Entertainment and published by Codemasters, which will arrive on UK shores on 6th February 2009 for the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft®, the PLAYSTATION®3 computer entertainment system and the PCCo ciekawe oficjalna strona gry odsyła do sklepu internetowego, który informuje, że gra wyjdzie nie 6 lutego, a 6 marca. Chyba Katmay masz rację z tymi obsuwami 😉

  4. sammy – moze i niewiarygodne ale co ja poradze ze ludzie juz graja i to nie w wersje beta? W sumie to o tym tytule uslyszalem pierwszy raz przedwczoraj.

  5. Są dwa wyjścia. Albo Liquid uznało, że ich gra jest za słaba, żeby konkurować z grudniowymi hitami i przeniosło premierę na luty, albo po prostu zdecydowano się wprowadzić do gry poprawki, a w międzyczasie gra wyciekła do ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here