Pierwsza część muzycznego hitu nie została oficjalnie wydana w naszym kraju. W jej przypadku niestety nie wiadomo kto i dlaczego podjął taką a nie inną decyzję. Jeśli jednak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Prawdopodobnie eksperci od marketingu uznali, że w Polsce nikt nie kupi gry, za którą trzeba zapłacić sporo ponad 500 złotych.

Być może coś zmieni się w tej materii w przypadku drugiej odsłony Rock Band. Firma Electronic Arts podała do publicznej wiadomości oficjalną, europejską datę premiery tego tytułu. 14 listopada w sklepach pojawi się Rock Band na Xboxa 360, na której to konsoli gra debiutuje na zasadach czasowej wyłączności. Płyta DVD z tym tytułem kosztuje pięćdziesiąt € (bez jednego centa). Po wydaniu tych kilku groszy będziemy mogli zagrać/zaśpiewać ponad sto znanych piosenek. Wciąż jednak będziemy musieli dokupić do gry instrumenty. Te mają być dostarczone do sklepów na początku grudnia w jednym wielkim zestawie.

Niestety amerykańska korporacja nie podała jego ceny. Za kilka chwil odezwiemy się do rodzimego oddziału Electronic Arts w sprawie Rock Band 2. Na pewno damy wam znać jeśli dowiemy się czegokolwiek ciekawego na temat jego polskiej premiery.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here