Nie wiemy jeszcze czy Gwiazda Rocka szykuje dla nas przebój, ale ich nowych wyścigów wyglądamy z niecierpliwością. Poprzednie odsłony serii stały na przyzwoitym poziomie, a MC: Los Angeles powinien być ich godnym następcą. Oczywiście jak zwykle liczymy na to, że oprócz szaleńczej jazdy po ulicach Miasta Aniołów usłyszymy genialną muzykę, która z reguły towarzyszy produkcjom studia Rockstar.

Niestety do sportowych samochodów nie wsiądziemy tak szybko jak przypuszczaliśmy. W kwietniu opisywaliśmy nową wersję Midnight Club o podtytule Los Angeles Remix, która trafi na konsolę Sony PSP. W naszym newsie pisaliśmy również, że omawiane właśnie wyścigi trafią do sklepów we wrześniu tego roku. Ta informacja nie jest już aktualna. Nowa data premiery MC: Los Angeles to siódmy października. Chodzi tu o amerykańską wersję gry na wszystkie platformy sprzętowe czyli Playstation 3, PSP i Xboxa 360. Wielbiciele wyścigów powinni zaznaczyć tę datę czerwonym kółkiem w kalendarzu. Podejrzewamy, że Gwiazda Rocka nie wyda byle czego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Gra jest świetna i wszystkim polecam. Słyszałem, że R* mocno skupia się nad tą grą, więc HIT to mało powiedziane ;)P. S. : Uważajcie na soft 2. 41, napisałem o tym w komentarzu na blogu o przysyłkach o poczcie polskiej :0

  2. Gra jest super a ta część na pewno będzie jeszcze lepsza. Warto już poczekać dłużej, ale mieć towar z najwyższej półki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here