Tytuł ten zapowiadaliśmy ładnych kilka miesięcy temu. Z wstępnych informacji wynikało, że ma być to taktyczna gra akcji, w której wcielamy się w dzielnego wojaka, rozprawiającego się z wszelkiej maści „bandytami”. Dziś, po bardzo długim okresie oczekiwania, nareszcie dowiedzieliśmy się czegoś nowego na temat tej produkcji.

Bethesda zamierza wydać Rogue Warrior (będące dziełem studia Rebellion) już jesienią tego roku na konsolach Xbox 360, Playstation 3 oraz na pecetach. W grze wcielamy się w wirtualny odpowiednik prawdziwego żołnierza – Richarda „Demo Dick” Marcinko. Jak na dobrego wojaka przystało, Demo Dick załatwia swoich przeciwników za pomocą brutalnych finiszerów. W trakcie zabawy zobaczymy 25 rodzajów morderczych ciosów. O wiele ciekawsze jest jednak to, że głos postaci Marcinka podłoży sam Mickey Rourke, którego oglądaliśmy ostatnio w filmie Wrestler.

Nowe dzieło Bethesdy/Rebellion na pewno będzie posiadało tryb multiplayer, w którym wykorzystamy opisane przed chwilą finiszery. Wiemy też, że w trakcie wykonywania misji spotkamy wiele celów drugorzędnych, eliminowanie których ułatwi nam ukończenie naszego głównego zadania. To zaś polega na przedostaniu się do Korei Północnej gdzie mamy zniszczyć międzykontynentalne pociski balistyczne. Jak zawsze w grach będzie to jednak dopiero początek zabawy. Po wykonaniu zadania dowiemy się, że za wszystkim stoi tajemnicza siła, która pozostawia po sobie ślady prowadzące do Rosji.

Co będzie dalej? Tego zapewne dowiemy się już w trakcie zabawy. Teraz zapraszamy was do naszej galerii, w której umieściliśmy kilka nowych fotek z Rogue Warrior. Za kilka chwil zobaczycie je obok tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here